İlluminati Kartları

illuminati kartları çok eskilere dayanmaktadır. 1990 yılında bir fikir halinde iken 1995 yılında ise piyasaya sürülmüştür. İçerisinde bir çok olayı barındırmakla birlikte gerçeklik payı oldukça yüksektir. Onlarca illuminati kartı olmakla birlikte henüz hepsi açıklanamamıştır. Bu açıklanma hadisesi olayları gerçekleşmesi ile bağlantılıdır.

Bu kartlarda işaret edilen bazı olaylar gerçekleşmiştir. Peki bu illuminati örgütü neden böyle birşey yapsın ki. Neden kendini deşifre etsin. Cevabı çok basit. Bize kendilerinin ne kadar güçlü olduklarını göstermek istiyorlar. Evet gerçekten çok güçlüler ve istedikleri herşeyi yapabilirler. Ellerinde bulunan parasal gücün açmayacağı kapı yok. Yeni Dünya Düzeni ‘ni kurmaya çalışıyorlar. Şimdi bazı kartların anlamlarını açıklayalım ve günümüze kadar gerçekleşmiş mi gerçekleşmemiş mi bakalım.

Ortaya Çıkışı

1990 yıllarında Steve Jackson isimli bir adam illuminati isimli bir kart oyunu piyasaya sürer. Bu oyunun amacı dünyayı legal ya da illegal yollarla yönetmektir.

Şaşırtıcı olan durum bu değildir. Detaylı incelendiğinde oyun kartları üzerinde birçok olay ve düşünce yazılıdır. Eğer daha detaylı incelerseniz oyun kartlarının günümüzde oluşun olayları daha önceden bir kağıt parçası üzerinde barındırdığının farkına varırsınız.Oyun birçok ödül kazandı ve piyasada o zamanlar epey durdu. Şuan sadece sjg firmasından özel sipariş ile satın alabilirsiniz. Aslında bana daha komik gelen şey bu kart oyununun 1975′de The illuminatos! Trigolgy isimli bir kitaptan esinlenerek yapılmış olması. Yani aslında olaylar daha da eskiye dayanıyor.

95lerde piyasaya sürülen bu kartları incelediğimizde onlarca kartın gerçekleştiğini görüyoruz ama diğer yandan da birçok kart henüz gerçekleşmemiş olayları kapsıyor. Bu kartların %30 gibi bir civarı ise açıklamakta zorlandığımız ve henüz gerçekleşmemiş olayları kapsıyor. 400′de yakın illuminati kartı var şuan ben sadece 385 kart gördüm.

Bunları okuduktan sonra beyninizde bişeylerin dong ettiğini görüyorum. Aslında ilk bu mıymıntıları öğrendiğimde aynı duyguyu ben de yaşadım.Tamam her şeyi anlarım da bu illuminati mal mı ki kendini deşifre etsin ya da açığa çıkartacak eylemlerde bulunsun.Ama oyunu illuminati yayınlamadı ki!!!. Steve diye bir adam yaptı oyunu.Evet o yaptı ama Her şeye rağmen illuminati, oyunun piyasada kalmasını sağlamıştır. Ayrıca Steve Jackson illuminatiye hizmet eden bir hackerdır. Peki illuminati niye kendini açığa çıkarıyor ? Aslında çok basit 1990larda kimse illuminati ne olduğunu bilmiyordu. Bilen insanlar ise anlatmaktan çekiniyordu. sikimsonik sosyalmedya da yoktu ki bilgi copy+paste olmuyordu. Sonuç olarak illuminati gizli bir örgüt değil diyebilecek ergenler o zamanlar türeyemedi. İlluminati paranoyak bir nesil istiyor ve o zamanlar yazdığım nedenlerden dolayı ortada bu tür bir nesil oluşmadı. Günümüz açısından bakarsak illuminatinin 30 yıl önceden planladığı şey explorer oldu şimdi yürürlüğe girdi. Yani kendini deşifre eder bir yanı yok illuminatinin.

İkiz Kulelerin ve Pentagon’un Vurulması

İkiz kulelerin vurulması… Kartın başlığı “Terörist Saldırısı” ve üzerinde yazan şu: “Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın.” Günümüzde artık ikiz kulelerin bizzat ABD tarafından yıkıldığı bilinmekte. Bunu da müslüman terörist gruplarını güçlü göstererek, ortadoğuyu işgal etmenin altyapısını hazırlamak için yapmıştır. Amaçları dünyada terör oluşturmak ve terörü bitirme adı altında ülkeleri işgal etmek.İlluminati için çok önemli bir komplo olduğu sadece bu plan için yaptığı subliminallerde anlaşılmış oluyor.Örneğin Matrix filminde ve bazı disney yapım çizgi filmlerinde birçok 11 eylül subliminal mesajlarına rastlamak mümkün. 11 Eylül Hikayesini bilirsiniz zaten. Bir sabah 4 abd yolcu uçağı kaçırılır. 2si dünya ticaret merkezine, 1i pentagona saldırı düzenler. 4. uçak ise yarı yolda yolcular tarafından düşürülür. Daha önceki yazımda bahsettiğim gibi kitleleri kontrol etmenin birden çok yolu vardır. İlluminati en geniş ve etkili 2 yolu kullanır. 1 Medya 2 Düzensizlikten Düzen.Peki ikiz kuleler neden vuruldu. Aslında çok basit . Nüfus kontrol, Kitle kontrol, amacı ile vuruldu. Önce kaos sonra ise el kaide denen terör örgütü çıktı. Ayrıca İslam’da bir yandan kötülendi. Kafa kesenler olarak el kaide sembolü sürekli propaganda edildi. Terör çıkarıldı ve abd anti terör yasaları çıkardı. Tüm ortadoğu işgal edildi katledildi. Bütün altın petrol gibi ekonomik zenginlikler abdye yahudi bankalarına yani illuminatiye taşındı. Peki saldırılar nasıl yapıldı. Yani sizce 2 uçak çalınıp bombalandı mı kuleler icon smile İlluminati Kartları Hayır. Ortada uçak diye bir şey yok. Eğer buna inanmıyor size uçak çarptı denen ve görüntüleri gösteren Cnn, fox gibi illuminati kontrolündeki haber ajanslarına güveniyorsanız söyleyecek hiçbir şey yok.

trans İlluminati Kartlarıikiz kule saldırısı illuminati kartoyunlar İlluminati Kartları

pentagon İlluminati Kartları

 

Matrix 1999 Neos Passport expires on September 11 2001 İlluminati Kartları

Tsunami Felaketi

Endonezya’da 2004 yılında  depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. Şehir sular altında kaldı yüzlerce insan hayatını kaybetti. ABD’nin HAARP silahı ile yapay depremler oluşturabildiğini söylemiştik. Bu felaket de onun eseridir. Kartın üzerinde: “Felaket. Bu kart bir kıyı bölgesini hemen yok etmek için kullanılır.” yazmakta.

tsunami İlluminati Kartları

Japonya Depremi

Bulaşıcı hastalıkların yanı sıra, illuminatinin birçok sayısız afet yaptığını biliyoruz. Onlar böylece halkları paniğe düşürüyor. Japonya 2011 senesinde büyük bir deprem felaketi yaşadı. Ekonomisi büyük zarar gördü.Dediğim gibi illuminati istemediği bir yeri istediği şekilde yokedebilir. Ve bunu yaparken kimse illuminatiden şüphelenmez. Çünkü haarp dedikleri silah ile bir yerde afet yaratabilirler ve bunu tüm insanlık doğal olay olarak kabul eder. İşte 2011′de hatırladığınız gibi japonyada büyük bir deprem sonrasında ise tsunami ve olaylardan bir gün sonra ise nükleer kaza meydana geldi. Evet bunların tümüyle illuminatinin komplolarıdır. Kartta gördüğünüz yer de japonyadaki saat kulesi. Dikkat ettiyseniz insanların tümü çekik gözlü.  Şimdi yukardaki kartları inceleyelim. 1. Kartta bir bölgede ard arda saldırı yapılabileceği ile alakalı şeyler yazıyor. 2. Kartta ise nükleer kaza yazıyor. Şimdi taşlar yerine oturdu. İlluminati japonyada peşpeşe felaketler oluşturmuştur ve bunu yıllar önce planlamıştır.  Ayrıca yıkılan saat kulesi de tokyo wako saat kulesidir. Saat kulesinde saat 11 ve 3′ü gösteriyor. Depremin olduğu tarih 11/03/2011

japonyadepremi İlluminati Kartları

Barack Obama’nın Seçilmesi

Bu kartta da ABD başkanı Barack Obama’yı çok net bir şekilde görüyoruz. Bütün ABD başkanları skull&bones tarikatında yetişmekte, yani 10-15 yıl sonra kimin başkan olacağı önceden belli.

obama İlluminati Kartları

Ekonomi Krizi

Günümüzde dünya bir krizin eşiğinde. Peki bu krizi kim çıkarmış olabilir.. Amerika.. Kendisi de biraz zarar görse de Rusya ve Çin gibi dünya çapındaki güçlü rakiplerine çok ciddi hasarlar vermiştir (zaten Amerika’nın politikası genelde bu. Düşmanlarını alt etmek için biraz zarara katlanıyorlar) . Kartlarda bu olayı “Market Manipulation (Pazar Manipülasyonu)” ve “Currency Speculation (Para Birimi Spekülasyonu)” şeklinde görmekteyiz. İlluminatinin amacı bu düzensizlikten ortaya çıkartıkları düzen. Kriz ortaya çıkarıyorlar ve tüm dünya ülkelerin borç veriyorlar böylece dış ülkeler sionizme borçlu kalıyor. Kriz ortamında dünyayı yönetmek daha kolay olur ve onlarda bu şekilde tüm ülkeleri kendi köleleri haline getirmeye çalışıyorlar

ekonomi İlluminati Kartları

Arap Baharı ve Ortadoğu

Herkes biliyor ki Ortadoğu’yu kasıp kavuran isyan ateşinin dış güçler tarafından kontrol ediliyor. Kontrol edilmekten kastım halk Amerika tarafından yönlendiriliyor değil. Amerika bu halkları isyan ettirmek zorunda bırakıyor. Önce dikdatörlerin halka çok zulüm etmesi sağlanıyor, sonra bundan bıkan halk haklı olarak isyan ediyor, daha sonra Amerika, Nato ve diğer güçler barış getirme bahanesiyle ülkeleri paylaşıyorlar. Aşağıdaki kartlarda da bunu görmekteyiz, bir dikdatörün büyük resmi var, sokaklar yanmakta, evler klasik ilkel arap evi. Kartta yazan da şu: “Bu kartı bir ülkeyi kontrol altında tutmak ya da işgal etmek için kullanın.” İkinci kartta da askerin isyancılara saldırışını görüyoruz. Bugün libya ve diğer arap ülkelerinde olan olayın aynısı.Karttaki kişi de kaddafiye benziyor. ABD’nin dış ülkelere yaptığı en önemli politikalardan biri. Ortadoğuda Kudüsün yönetimini güvenlik altına almak için bölgeyi kontrol altına almak şart. Bu da sadece kaosdan çıkan düzen sayesinde yapılabilir.

ortadogu İlluminati Kartları

Sahte Uzaylı İstilası ve Empire State Binasının Çöküşü

Amerika’nın dünyayı tamamen kontrol altına alması için atacağı son adımın kendi tasarladığı ufolarla sahte uzaylı istilası gerçekleştirmektir. Bu kartların ilkinde uzaylılar tarafından kaçırma vakası görüyoruz. İkincisinde de “Foreign Aid (Yabancı Bağış)” isimli bir kart var. Bu da uzayda bulunacak bir kaynak olabilir. Esas önemli olan 3. kart. Ufolar açık bir şekilde empire state binasına saldırmakta. 95 yılında bu kartları alıp inceleyen biri nasıl 11 eylül 2001 sabahı şok geçirdiyse biz de bir sabah uyandığımızda empire state binasının çöküşünü gördüğümüzde şok geçireceğiz.

ufo İlluminati Kartları

HAARP

Kartta yazan ”Bu cihaz Herhangi bir saldırı gücünü arttırmak ve ya bir yeri yok etmek ya da herhangi bir afet yapabilmek için kullanılır +2 güç vardır.”
HAARP veya skalar dalgalar kullanarak, dünya üzerindeki herhangi bir yere tremor tetiklenebilir, ve bir çok “doğal” görünümlü deprem sonuçlanacaktır. Deprem tüm doğal felaketlerin en korkuncudur.
Bilim adamları ayrıca, “kompozisyon veya toprak yapısı” değiştirerek depremler oluşturabileceğini söyler. Bu teknoloji ilk Ruslar tarafından mükemmel “Tesla Teknolojisi” diye adlandırılır.HAARP illuminatinin kullandığı en büyük teknolojilerden biridir.

261966 428709733854301 1334687736 n İlluminati Kartları

HAARP 2

Bir kasırga bir toplumda normal yaşamı bozar ve yeterince yıkımı olur.İnsanlar evlerinden zorla çıkarılabilir. Ya da maddi zararlar sigorta tarafından karşılanmaya da bilir.Ağır kayıplar da verebilir.

548240 428708200521121 322896754 n İlluminati Kartları

HAARP 3

Her yeri ve dünya üzerindeki tüm yerleri illuminati hava kontrol edebilir.Kartta yazan ”Herhangi bir afete karşı savunmak için Hava Haarp gerçekten vardır.Eğer bir rakip üzerinde afet ziyareti yaparsan ulasların birbirine doğal afetler çıkarma yeteneği sahip olunur.
Gerçek meteoroloji uydularından sadece hava raporu olmayan , onlar değiştiren uydular belirli bir konumda ki hava kontrol sinyalleri uydu üzerinden geçirir.Yağmur ya da tornado ve ya fırtına yaratılabilir ve manipüle edilebilir.
Yıkmak.. Başka hücüm gücü belirli bir hedef yoketmek amacıyla kasırga ve ya kasırga gibi büyük doğal afetler oluşturulur ve manipüle edilir.”

550386 428705353854739 295790450 n İlluminati Kartları

HAARP 4

Kartta yazan ”Her yeri kontrol, Herhangi afete karşı savunma için +6 güç. Ama uzay dışında rakip,üzerine herhangi bir afete +4 güç vardır.Hava Uydu” okur: “Gerçek meteoroloji uydularından sadece onlar bunu değiştirebilir, hava durumu raporu olmayan Sen, herhangi bir Kasırga +4 güç , Yağmur gücü ve ya Tornado +10 artar veya azalabilir. … Sen,  başka Saldırı gücünü yıkma  +4 artar veya azalabilir … ”

398173 428703657188242 26537811 n1 İlluminati Kartları

Hackerlar

Kartta yazan ”Hackerlar +4 sahip olmak için bilgisayar gruplarına direk kontrol sağlar. Onlar +2 için bilgisayar gruplarını kontrol eder ya da yokeder.”

Hacker günümüz teknolojisine paralel olarak çok popüler olan ve ileri düzeyde bilişim bilgisine sahip programlama bilgisine sahip ve sisteme sızabilen sanal korsanlardır.Genelde antivirüs şirketlerinde çalışırlar. Bilgisayarlara sızarlar ve piyasada antivirüs ihtiyacı doğar.İlluminatinin kendi kontrolünde hacker grupları da vardır.Bunlar ise ülkelerin gizli bilgilerini bulmak için kullandıkları sanal çetelerdir.Anonymous dünya üzerinde bulunan en gizli hacker grubudur.İyi amaçları var ama asıl planlarını kimse bilemez tabi.Wikileaks’a bilgileri Anonymous’un ulaştırdığı bazı kesimler tarafından iddia ediliyor. Anonymous birçok ülke hakkında önemli bilgilere sahip.
282296 428717920520149 120443743 n İlluminati Kartları

AY’DAKİ ÜSS

NASA’dan sızan bazı bilgilerde Ay’da kurulan ya da kurulacak olan üsslerden bahsediliyor.Peki bu üssler ne işe yarayacak ? Bu üsler sayesinde HAARP silahının etkinliği artabilir,Aydan verilen sismik enerjiler , zihin kontrol dalgaları elbette fikirlerimize etkileri büyük olacaktır.İnsanlık için büyük tehdit olacaktır.
431720 428304927228115 1817213205 n İlluminati Kartları

Yapay Hastalıklar

İlaç sektörüne can vermek için labaratuvar ortamında üretilmiş insan eti yiyen bir bakterinin geleceği söylenmekte. Aids’in bile illuminati tarafından üretildiği iddia ediliyor. Zaten illuminatide amaç bu kaosdan kurulan düzen.Sorun çıkartıyorlar ve bunu çözmek için ilaçlar antivirüsler silahlar üretip insanları kendi köleleri haline getiriyorlar.

526042 428301550561786 979137731 n İlluminati Kartları

HOLLYWOOD


Yahudiler’in ekonomi ve savaş teknolojisi kadar sinema,müzik sektörünü de ellerinde tuttuğu bilinmekte. Her ne kadar Amerikan halkı birçok konuda olduğu gibi bu konudan da bihaber olsa da, olanaklarıyla dünyaya dev bir eğlence sektörü sunan Hollywood, Yahudi patronlar tarafından yönetiliyor.Dikkat ettiyseniz hiçbir Hollywood yapımında İsrail’i Yahudiler’i ABD’yi aşağılayan bir kare yoktur.

254776 428718490520092 1425274362 n İlluminati Kartları

Toplu Canlı Ölümleri


Kartta Yazan ”Felaket! Bu kart herhangi bir yıkıcı anlık ataktır. Bir eylem gerektirmez. Gücü büyük başka yerlere karşı.Saldırı başarılı olursa hedef harap edilir.O rulo 6 .dan daha fazla başarılı olursa hedef yokedilir.Bu saldırı başarılı olduktan sonra oyuna derhal Yeşil Grup ekstra eylem simgesi yerleştirebilirsiniz.Bu kart alternatif olarak OPEC ve ya çok uluslu petrol şirketlerine karşı +10 saldırı eklemek için oynanabilir. ”

canliolumleri İlluminati Kartları

Acil Durum Emri

Kartta yazılan ”Bu kart her an çalınabilir ve Bir hükümet grubu etkilediği grubu güç için eylem olarak sayar.Seçtiğiniz hükümet grubuna kartı bağlayın +6 yükselir.”

Bu kartta hemen bir devlet gücünü ele geçirmek için kullanılabileceği hakkında bir şeyler söylenmiş.Resimde düşük rütbeli bir asker koyu tenli bir adama kabaca davranıyor.
Unutmayalım ki illuminati savaşlar,doğal felaketler,kentsel hukuksuzluk getirmekte.Eylem ve ayaklanma çıkarmakta ve bunları kontrol adı altında şiddet ortaya çıkarmaktadır.

47480 428714400520501 747110967 n İlluminati Kartları

Gizli Şehirler
Kartın üzerinde: ”Bu kartı illuminati ve küresel gücünüzü artırmak için kullanın” yazmakta. İlluminati yeni tarihi bir şehir bulmuş gibi yaparak uzaylıları ya da onun gibi kendi ürettikleri fikirleri insanlara empoze etmeye çalışabilir.Zihin kontrolünde bulunabilir ve Subliminal mesajlarla insanları komploların gelişine hazırlayabilir.Tabi bunun gibi konular bazı insan kesimleri tarafından çok ilgi duyacaktır ve illuminati bir komplosunu daha başarıyla gerçekleştirecektir.

431754 428303433894931 121149322 n İlluminati Kartları

Enerji Krizi

İleride Amerika sahte bir enerji kriziyle dünya ekonomisine büyük bir darbe vurabilir. Kendi de biraz etkilenecektir ama demiştim Amerika’nın yöntemi bu. Ayrıca Doların etkinliği azalacak ve ileride yok olacaktır. Doların yok olması demek tüm kağıt paraları da ardından yoketmek demektir.Bunun ne olduğunu hepimiz az çok tahmin edebiliyoruz.Artık kağıt para olmayacak sanal paralar hüküm sürecek demektir. Peki dünya üzerinde bankacılık ve sanal para sistemleri kime ait ? Sionizme ait. Artık ABD’nin dolarla yaptığını Yahudiler Sanal paralarla yapacaktır.

254792 428304257228182 995425197 n İlluminati Kartları

 

Zihin Kontrolü

Bu olay ilk başta çok fantazi gibi gözükse de bana göre zor değil. Bugün biliniyorki beyinde herşey elektrik dalgalarının hareketleriyle oluşuyor. Uydudan çeşitli frekanslarda dalgalar verilerek bu elektrik akımlarında sapmalar yapılabilir. Böylece insanların fikirleriyle oynanabilir.Peki bunu nasıl yaparlar ?
HAARP ile şuan pek çok komplo yapıldığı bilinmekte. Bu tür dalgalar HAARP mekanizması sayesinde yapıyor. İnsanların zihinlerine yollanan akım ve dalgalar sayesinde fikirlerini değiştirebiliyorlar. Ayrıca CIA’nin MK Ultra için LSD kimyasalını kullandığı ortaya çıkmıştı. CIA pek çok zihin kontrol deneyinde HAARP ve LSD gibi kimyasal maddeler kullanıyor.

29832 428300863895188 704404010 n İlluminati Kartları

Suikastler

Julian Assange Wikileaks’in kurucusudur. Amerika’nın ve diğer devletlerin gizli bilgilerini açığa çıkararak Amerika’ya verdiği zararları herkes biliyor. Assange şuan “prezervatifsiz seks” suçuyla ev hapsinde tutulmakta (çok kötü bir komploya gitti) . Ancak hala işleri kontrol edebilmekte. Yani temizlenmesi gerekiyor. İleriki zamanlarda Assange’ın öldürüldüğü haberini duyabiliriz. “İkinci Kurşun” isimli karttaki adam Assange’a inanılmaz benzemekte, Obama gibi
522791 428298757228732 608049460 n İlluminati Kartları

Ölümsüzlük Serumu

İlluminatinin yeni teknoloji ve bilimsel çalışmalarından bir tanesidir. Teknolojilerinin günümüzden daha gelişmiş olduğunu bilmeliyiz.Bu Kartlar da aslında çok fantazi bir şey değil. Ölü bedenlere adrenalin ve bazı hormonlar enjekte edildiğinde ölünün kasları bir süre istemsiz bir biçimde tepki verebiliyor. Zamanla tıbbın gelişmesiyle ölüleri hareket ettiren bir serum üretilecek. İkinci kartta gördüğümüz gibi bu seruma “Ölümsüzlük Serumu” adı vermişler. Klonlamadan sonra bu şeylerin olmasına şaşırmamak gerek.

522974 428297107228897 560957372 n İlluminati Kartları

Spor Holiganlığı

Medya grubunu herhangi bir saldırıya karşı korumak için +4 güç dahildir.
Medya grubu tarafından yürütülen herhangi bir saldırıya karşı savunma için +10 güç dahil.

Hadis-i şeriflerde:
İfrat ve tefritten uzak durun (Buharî)
Bir kimseyi, bir ideolojiyi, bir takımı aşırı sevmek ifrattır. Aynı şekilde günümüz sorunlarından spor fanatikliği ifrattır. Günümüzde insanlar spor takımları için birbirlerinin kalbini kırabiliyorlar. İnsanlar kendilerine bir faydası olmayan ve esasında seyir zevkinden ibaret olan spor için düşmanlık edebiliyorlar.Spor milletler arasında bütünleştirici bir etkiye sahip olduğu için medya ve diğer gruplar tarafından kötü amaçlar için kullanılabiliyor.Bu durumlarda spor izlemenin ötesine geçiyor ve bir terör halini alıyor. Bu gibi durumlarda medyanın asıl amacı karışıklık çıkarmaktır ve ne yazik ki buna hep kanıyoruz.
76873 428719807186627 598818391 n İlluminati Kartları

Spor Holiganlığı 2

Profesyonel spolarlar! Burda amerikan futbolu verilmiş , Dünyanın en çok kazanan sporcularından bazıları da NFL(amerikan futbol ligi) de forma giymektedir.Genç yaştaki insanlar ileride büyük sporcular olup büyük paralar kazanacağını düşlemektedirler.Magazin programları da zaten bunun için, eğlence içinde yaşayan ünlülerin hayatlarına bizleri özendirmek.

professional sports İlluminati Kartları

Dünya Kupası Zaferi

Daha önceki kartlarda televizyonun insanlar üzerindeki zararlarını anlatmıştım. Ayrıca spor holiganlığını da anlattım. Bu kartta Dünya kupası maçları ve finalleri hakkında bahsetmiş. Eğer dikkat ettiyseniz bir dünya kupası maçında herkes işini bırakır ve televizyon karşısına geçip maçı izler.

world cup victory İlluminati Kartları

 

CLİNTON

William J. Clinton Mason ve CFR üyesi , Üçlü Komisyon üyesi ve bir Bilderberger katılımcıdır.. 1991 yılında Bilderberg toplantısına katıldı ve onun adaylığı sırasında Trilateral Komisyonu’nun geçerli bir üyesiydi, 1989 yılında Dış İlişkiler Konseyi’ne katıldı. Eşi Hillary Şamanizm büyücüğü uyguladığı bilinmektedir (Fritz Springmeier, İlluminati Bloodlines) .

Sırasında ne arasındaki benzerlikler vardır Nixon’un Watergate Skandalı ve Clinton’ın Lewinsky skandalı , örneğin, sonuçta bir sonraki Cumhurbaşkanı için yolu hazırlamak ve Demokratlar karşı Cumhuriyetçiler iterek, bir porno gündem uygulanması anlatılmış.

girliemagazines horz 620x295 İlluminati Kartları

İLLUMİNATİ ÜNİVERSİTESİ

Illuminati üniversitesi dediğimizde aklınıza ilk olarak Yale University geliyor değil mi? Buranın öğrencilerinin gizli toplantılar aldığı Skull&Bones tarikatını biliyoruz. Amerika’nın başkanlarının bu örgütten çıktığını da biliyoruz. Ayrıca örgütte 30-50 yıl sonra kimin başkan olacağı bile belli. Örneğin Bush’un babası başkan değilken ikisinin başkan yapılacağı planlanmıştı.

illuminatiuniversity.png İlluminati Kartları

Nüfus Kontrolü

Kartın adı Nüfus kontrol. Resimde ikiz kuleler saldırı altında ve üstleri siyah dumanla gizlenmiş. New York Empire State Binası şehirin en yüksek binası. Ayrıca duman bir iblis yüzü şeklinde. Eğer hatırlarsanız 11 eylülde patlama sırasında birkaç kamera çıkan dumanın iblis yüzü şeklide olduğunu çekmişti.Aslında bu kartta illuminatinin küresel planı nüfus kontrolü.New York ikiz kuleler saldırısı ile sembolik bir bağlantı kurulabilir.Peki bağlantı nedir ? Bu kart Dünya Ticaret Merkezi ikiz kuleler saldırıları önemli ölcüde küresel nüfus azaltıcı darbe olduğunu bize söylüyor olabilir.

devface horz İlluminati Kartları

Küresel Açlık

Dünya açlığı. Kartta afrikalı bir çocuk olduğu çok belli.1991 yılında afrikanın bu duruma düşmesi planlanmış. Avrupa ve ABD’nin Somali’ye neden yardım etmediği bu kartta ortaya çıkmış oldu sanırım.

NWO world hunger 1570690434 İlluminati Kartları

Telefon Kontrol

Dünya çapında telefon konuşmaları dinlenmekle +2 güç elde edilir.
Dünya çapında teknolojinin gelişimiyle birlikte birçok dinlenme cihazları da var olmuş durumdadır.Kitlelerin kontrolünün kolaylığı için bu tür yollara başvuruyorlar. Dünya genelinde de artan telefon dinlemeleri bu kartın işlev haline geçtiğini gösteriyor.

576422 428714740520467 572261544 n İlluminati Kartları

Subliminal Mesajlar

Subliminal mesajların belirtildiği en önemli kart budur. Televizyon ve televizyonla birlikte çocuklara empoze edilen zihin  kontrol subliminallerini anlatmış açıkça.

Subliminals İlluminati Kartları

Televizyon 1

Birçok kartın birbiriyle bağlantılı olduğu gibi bu kartı hem Profesyonel Sporlar , Sübliminaller , Cumartesi Sabahı Çizgifilmleri kartları ile bağdaştırabiliriz . Bu kart insanları televizyon ekranına kilitleyip onları ‘sığır’ haline getirmeye yarıyor.

cable tv1 İlluminati Kartları

Televizyon 2

Çocuklar üzerine kötü etkileri gösteren kart.İnsanların gerek duymadan satın olma isteklerini televizyon gibi önemli bir araçla yaptıklarını anlatıyor.

saturday morning cartoons İlluminati Kartları

 Medya
Bu kartta medyanın , objektifin önündekileri nasıl göstermek isterlerse öyle gösterdiklerini anlatmaktadır. Sıkı televizyon takipçileri karttaki resmin bire bir aynısını yakın zamanda televizyonda gördüler. Tek fark kameranın önünde iki kişi vardı bu sefer.Eğer dikkatli olmazsanız medya iyileri kötü kötüleri ise iyi gösterir.Yani her şey medyada hazırlanan şekilde değildir.

celebrityspokesman.png İlluminati Kartları.

KAPİTALİZM

“Biz düştüğümüz zaman proletarya oluruz, ihtilali yapıp yükseldiğimiz zaman cebimizin korkunç gücü artar” (YAHUDİ PROTOKOLLERİNDEN) Sosyalizmi icat eden yahudi bakın ne diyor. Onlar işine geldiği zaman sosyalist, işine geldiği zaman kapitalist olur. Onlar hiç bir zaman kapitalizmle sosyalizmle yahudiliğe düşmanlık, zarar getirmemiştir.Yahudiler kendilerinden olmayanlara düşmandır.Sosyalizmin Kurucusu Karl Marx der ki:
“Eşitlik, müsavat, hürriyet gibi kelimeleri toplumlara bizler atmışızdır. Toplumlar bu kelimelerin arkasındaki manaları düşünmeden yıllarca eşitlik, hürriyet diye bağırmışlardır. Oysa bakmadılar ki doğada bile eşitlik yoktur, bir dağ alçak bir dağ yüksektir”. (YAHUDİ PROTOKOLLERİNDEN)
İlluminati amaçladığı Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak için dünya üzerinde çeşitli akımlar yayıyor. Tabiki hukuku , eşitliği her zaman desteklemişizdir.Ama Yahudilerin çabalarıyla Hukuk laikliği laiklik komünizmi ve Yahudi köleliğini meydana getirmiştir.Türkiye’de de aynı şeyler olmuştur. Laiklik Kemalizmci, Kemalizm komünizmi. komünizm anarşizmi doğurmuştur.İlluminati dünya üzerindeki tüm parayı elinde tutar ve bunu yahudi bankalar aracılığıyle denetler.Yeni Dünya Düzenin ekonomi dili kapitalizmdir ve insanlar bu yolla paranın kölesi yapılmıştır.

560840 428715300520411 110325226 n İlluminati Kartları

Ordu ve Düzen

kartta yazan ”+2 için muhafazakar grupların gücünü arttırın 2 bütün düz grupların gücünü arttırın +3 bütü düz muhafazakar grupların gücünü arttırın.Bu kart NWO herhangi bir yerini alır.”
Günümüzde illuminati bir düzensizlik ortaya çıkarıyor ve bu kaos ortamını düzenliyor. Kaosdan ve düzensizlikten ortaya çıkarılan düzen.Onlara göre böyle yönetmek daha kolay ve daha etkili. Kartta da görüldüğü gibi polis şiddeti anlatılmaya çalışılmış.

527853 428713097187298 1917615019 n İlluminati Kartları

Siyasi Doğruluk

İyi düşünceler artık gerekli +3 bütün Liberal grupların gücünü artırın sadece 1 bir güç ile tüm Muhafazakar gruplar da suçlu olur.Kartın amacı siyasi doğruluğu yoketmek ve tüm iyi siyasileri suçlu göstermek.
.62064 428712653854009 132599090 n1 İlluminati Kartları

Klonlanmış Askerler
Cyborg askerlerden kasıt merhamet duygusu olmayan, güçlü, ölüm makinası askerlerdir. Bunlar robot olabileceği gibi genetiğiyle oynanmış insanlar da olabilir.

302694 428299220562019 1186115071 n İlluminati Kartları

Klonlama
İnsan klonlama günümüzde mevcut mu bilinmiyor ama ileride illuminatinin kendi ordusu için kullanabileceği bir yöntem olabilir.

3747 428299713895303 1264785353 n İlluminati Kartları

SADDAM

İlluminatinin kaosdan oluşturduğu düzeni bu kartta da görüyoruz.saddam hussein 406454528 İlluminati Kartları

Direnme Boşa

Resimdeki kime benziyor ? Tabiki MJ ( Mıchael Jackson)Kartta direnmenin boş olduğu hakkında şeyler yazıyor.
64AC9801019F4A88A2F2ADBDEE699E5A İlluminati Kartları

Bob Marley

Resimdeki kişi Bob Marley. Aynı MJ gibi sonunun ne olduğunu illuminati planlayıp uygulamış zaten. İleride Eminem’e de böyle bir komplo yapılması çok yakındır.

.222002 163944843665851 160485844011751 410115 5273389 n İlluminati Kartları

Meteor Saldırıları
Kartın üzerinde ülkeyi hızla yokedin gibi safsatalar yazıyor. Ama biz bu kartın günümüze göre yorumunu yapalım. Şuan büyük ülkeler doğrudan birbirine saldırı yapamaz. Çünkü birçok savunma teknolojisi ile bu saldırılar püskürtülebilir ve sonuç olarak yeni bir dünya savaşı ortaya çıkabilir. İşte bu yüzden illuminati dediğimiz örgüt gelişmesini istemediği ya da dünya genelinde tehdit olarak gördüğü bir ülkeyi doğrudan ateşe atmaz. O ülkeye zarar vermek ve gelişimini kısa da olsa bir süreliğine durdurmak için kendi eli dışından şeyler kullanabilir. İşte meteor saldırıları bunu simgeler. Dışardan bakınca doğal bir olay ama aslında illuminati eliyle yapılmış bir terör. Sonuç ülke gerilemeye başladı. Tehdit ortadan kalktı ve illuminati mişyın kompleyt.

Peki bu olay gerçekleşti mi ?

15 Şubat 2013 tarihinde sabah 09:20 civarında Rusya‘ya meteor düştü.
http://www.youtube.com/watch?v=NwGN3KIrm5U

536349 428302357228372 472316175 n İlluminati Kartları

3. Dünya Savaşı

İlluminatinin en önemli elit amaçlarından ve özel ritüellerinden biri tabiki 3. Dünya Savaşıdır. Bütün ülkeleri ilgilendiren bir sorundur.Ve tüm dünyayı etkileyecek bir problemdir.Ana amaç yine ortadoğu olmalı ki genelde tüm sorunlar ortadoğu ülkelerinde oluyor. Terör adı altında ABD bu ülkelere sızıp kaos ortamı çıkarıyor ve yine düzen adı altında işgal politikasını gerçekleştiriyor.İlluminatinin ortadoğuyu bu şekilde sürekli teftiş etmesinin sebebi İsraildir.Yeni Dünya Düzenin son başkentini güven altına almak için bölgede hakimiyet şarttı ve o hakimiyet ABD tarafından ne yazikki şağlanılmış durumda.Yine 3. Dünya Savaşıda yapay bir savaşdan öte olmaz.(Diğer savaşlar gibi bu da sionizmin planı)Tabi savaşın nasıl çıkacağını bilemeyiz.

541314 428305947228013 131174810 n İlluminati Kartları

 

Bir önceki yazımız olan Doların Sırrı başlıklı makalemizde 1 abd dolarının sırrı, 1 dolar deşifre ve 1 doların sırrı gibi konular hakkında bilgiler verilmektedir.

İlluminati Kartları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yazar: Musab Halid

Musab Halid Kimdir ? New World Ottoman yayın ekibinin kurucusudur. Yeni Dünya Düzeni hakkında kısa filmler ve yazılar yazmaktadır.

Yorumlar

 1. Sait says:

  Bu kartları üşenmeden tek tek okudum. O kadar enteresan ki, neredeyse %70′i tamamen gerçekleşmiş durumda.
  Anlamadığım şey, bu kartlar nerededir?
  Bu kartların satış amaçları nedir? Tarot falı mantığı ile mi satılıyor piyasada? Alan kişi ne amaçla alır? Anlayamadığım nokta bu. Tamam. Güçlerini göstermek istiyorlar da ben hangi amaçla evime alıyorum bu kartları? Strateji oyunu gibi birşey mi bu?
  Saygılarımla.

  • Hazal says:

   Ya bence onlar satılmıyor. Onları illüminatinin kendi sitesine koymuşlardır insanları bilgilendirmek amacıyla ama satıyor da olabilirler. Hemde senin dediğin gibi bu kartlarda yazanolayların yaklaşık %70′i gerçekleşmiş durumda evet ama bu İllüminati’nin dünyayı mahvetmesini durduracakbişeyler olmalı bence. Ne biliyim mesela Orada bir kartta polislerin insanlara zulüm ettiğini görüyoruz. Evet bunlar en yakın örnek olarak Türkiye’de oluyor. Bence Revep Teyyip Erdoğan polislere engel olabilir ama yapmıyor. Neden ?

   Bence bir ara uzaylı filan bulunmuştu ya hani. Hatta youtube de de var. Onları illüminati hazırlıyor olabilir ama Nasa’dan gelen görüntüler de var arkadaşlar. O zaman Nasa’da İllüinatiye hizmet ediyor.

   Ve benim bildiğim birşey daha var arkadaşlar. Lütfen yorum yapın çünkü haksız olabilirim ama yine de bu fikrime belirtmek istiyorum. Şimdi bu bizim bildiğimiz AKP bayrağındaki ampule bir zamanlar şeytan icadı denmişti. Yani bir zamanlarampulu şeytanların bulduğunu söylüyorlardı. Şeytanlara inanlar ve yeni bir dünya düzeni isteyenlerin birleştiği topluluğa İllüminati deniyor. Demekki AKP de İllüminatinn bir parçası. Ve size de söylediğim gibi en kolay ve gözümüzün önündeki örnek Türkiye’de polisler insanlara zulmediyor. Yani Recep Tayyip ERDOĞAN da bu ilerleyişe karşı değil. Ve bu direniş dedikleri de bir ağaç yüzünden değil bnce.

   Bu bize oynanan bir oyun olabilir arkadaşlr. Bir kaç İllüminatici ortaya çıkıp iç savaş başlatmıştır ve Recep Tayyip ERDOĞAN da bunların olacağını biliyrdur..

   Polislere de o emri Recep Tayyip Erdoğan vermiyor mu arkadaşlar yanlış mı düşünüyorum acaba ? Ya bu olay sadece polisten ibaret değil aslında Benim bildiğim kadarıyla Çizgifilmlerde de böyle gelecekte olacak olayları veriyorlar. Mesela ben birkaçına rastladım. Yani bir çizgifilmde İkizkulelerin yıkılmış yani yanarken alevlenirken resmi var. Ve o resimden (araştırdığım kadarıyla) 2 haft yada 2 ay sonra İkizkuleler bir uçak çarpması sonucu yıkılıyor.

   • admin says:

    Sayın Hazal,
    Bildiğiniz gibi ampul şeytan icadı değil bir insan icadıdır. Edisonun bu icadı bazılarının “şeytan icadı” demesiyle illuminati alakası kurulamaz. Madem şeytan icadı niye kullanalım biz ampulü. Bu bağlamda AKP’nin sembolü ampul diye onlarada illuminatiye hizmet ediyorlar diyemeyiz. Fakat AKP’nin hizmet ettiğine dair bizim bilmediğimiz yaptığı anlaşmalar vs. varsa elinizde bizimle paylaşırsabilirsiniz. Polis görevi neyse ona yapar. Dediğiniz gibi bu direniş bir ağaç yüzünden çıkmadı. Altında yatan gerçek sebepleri, olayların yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları hep ortaya çıktı.

   • tayfun yaşar says:

    hazal eğer illuminati’yi tersten yazarsan Google ye nasa nın web sitesi çıkıyor

    • admin says:

     Evet doğru. itanimulli.com yazınca NSAnın sitesine yönleniyoruz. Nedenini bilmiyorum doğurusu. Site sahibi bilerek NASA’nın sitesine yönlendirmiş de olabilir.

 2. Musab Halid says:

  1991′de ilk sürümü piyasada olan bir kart oyunundan bahsediyoruz. Tabi O zamanlar kimsenin küresel uyanış gibi bir derdi yok. Çünkü İlluminatinin varlığını bilen yok. Bu yüzden alınan kartlar normal bir oyun gibi geldi insanlara. Ama şuan satılsa düşün yani :) Adam stratji amaçlı ikiz kuleler kartını oynasa üzerinde yazanları okusa farketmicek mi ? Edecek tabi.Amaç insanları tedirgin etmek . Kargaşa yaratmak. Başka da bir şey düşündüklerini sanmam.

 3. ESVET ÖZER says:

  Arkadaşlar,et yiyen bakteri çoktan çıkartıldı..Klonlama da fabrikada yapılır gibi insanlar klonlanıyor ve salınıyor,bunu çok fazla yapıyorlar ben bile şahidim,hatta köylerde bile var,asıllarını ise plastik ameliyatlarla değiştirip başka hayat yaşatıyorlar..bu zombi olayına gelince bunu bizim bakara süresinden aldılar,oradaa slında sarı inek değil sarı yarasa kanından faydalanılıyor,bu şifreli ayetleri çözdüler..yani yeni ölmüş birisine kan devir makinasına bağlayarak sarı yarasa kanını belli bir cc’de damara enjekte ederseniz o kişi hemen ayağa kalkıyor,bunu ilk önce İsrailli yeni ölü askerlere denediler..başarılı oldular..ama şimdi şeytaniler şeytandan aldıkları kara öğretileri kullanarak eski mezarlıklara giderek yaşamında kötü olanları,büyücüleri,cadıları,kötü insanları ve firavunları,onların kötü kraliçe eşlerini kaldırmaya başladılar,ama durum hiç iyi değil..çünkü mezardan dirilenlere bu dediğim yarasa kanı değil,kötü cinler ayağa kaldırıyor ve kalkan firavunlar ve eşleri her gün elma büyüklüğünde elmaslar,pahalı hediyeler istiyorlar,pişman oldular dirilttiklerine ama iş işten geçti,öldüremiyorlar da çünkü kaldırdıkları çok tehlikeli kişiler onlarda büyü ilmi biliyor..göbekli tepeyi niye ortaya çıkardılar sanıyor sunuz??..orası şeytanilerin yeriydi,hala daha öyle..kendi büyü yerlerini çıkarıyorlar..Stonehage’te öyle..ama açıklamazlar..şimdi ise İştar’ın ve Nemrutların,şeddat’ın mezarını arıyorlar,bunlar yaşarken tehlikeli ve kötü insanlardı,bu iştar fahişesi kendi oğluyla ilişkiye girmek istedi,bunu duyan Ham hazretleri ordusu ile gelip kral olan Nemrut oğlunun hem cinsel organını kesti attı hemde onu parçaladı ve şehirlerin kapılarına astırdı..İştar savaştan sonra saklandığı yerden çıktı,oğlunun parçalarını toplattırdı şeytana bütünlettirip kaldırtacaktı onu,fakat bir parçası eksik olursa olmuyor,cinsel organını bulamadılar,ve İştar’da şeytanı çağırdı piramidi tepesinde bir odaya ve onunla ilşkiye girdi ve ondan hamile kaldı,şeytani soy hala devam ediyor..işte Babil ve Mısır hükümranlarının soyu budur ve hala devam eder..Babil yıkıldığında Mısır’ı kurdular ama bu anlaşılamsın diye millete uzaydan gelen krallık diye yalan söylediler,bilimi kapatıyorlar,gerçekleri gizliyorlar,Mısır yıkıldığında Roma’yı kurdular,Etrüksleri yendiler yok ettiler,orası yıkıldığında Britanya ya geçtiler ve sömürü imparatorluğu kurdular,orası 2.dünya harbinde zayıflayınca,Amerika da Beyaz saraya yerleştiler..Arkadaşlar,ABD başkanlarının ve onların danışmanlarının vede devlet bakanlarının aynı soydan gelipte birbirlerine uzaktan kuzen olduklarını biliyor muydunuz*??..başkan rakipleri bile aynı soydan yani diğerine oy verilse de aynı soy kazanıyor..bir şey fark etmiyor..şimdi de ABD yi bitiridler,Kudüs’e ve buralara gelmek istiyorlar ama orayı ele geçirmek için İst’lu,Beyrut’u,Kudüs ve Mekke,Medine’yi ele geçirmek lazım..bunu da yapmak için 2015 te bize saldıracaklar,inanmayanlar melhamei kübra hadislerine baksın..ve şimdiden papazlar,hahamlar ve şeyhler kendi cemaatlerine T.C’ne gitmeyin,gidenlerde geri dönsün,diyorlar ve güneyde oturan yahudiler İsrail’e geri dönüyor..Gönen’e Rumlar geri dönüyordu ama papazlardan aldıkları uyarı üzerine Yunanistan’a geri döndüler..bizzat şahidim..şimdiden erzak ve kurugıda biriktirin diyorlar…

 4. gkay says:

  şu meteor kartında ki olayda gerçekleşmiş durumda Rusya’ya düşen meteor yüzünden 1200 kişi ölmüş sanırım meteor kartı da bunu anlatıyor.

 5. boşverin adımı says:

  Allah’tan büyük bir canlı yoktur.O ölümsüzdür,doğmamış ve doğurmamıştır,hiç bir kimseye ya da bir şeye ihtiyacı yoktur,bizi yaratan odur.Bizi yaratmıştır çünkü kulluk etmemizi ister.Kur’an-i Kerim’de dikkat ettiyseniz insanların zararına hiç bir şey yoktur.Çünkü bizi yaratan O’dur.Bir insan yarattığı şeyin zarar görmesini ister mi?Bu soruya cevap hayırdır tabi.Şeytan sadece Allah’ın bizi sınamak amacıyla yarattığı bir şeydir.Birde ölümsüzlük diye bir şey olamaz.Çünkü Allah tüm insanları dünya hayatında yaptıklarına göre cehennemle cezalandıracak veya cennetle ödüllendirecektir. Çünkü Allah adildir.O’nun katında üstünlük sadece inanmakladır.İlluminati ise şeytanın kötü oyunlarına alet olan gruptur.Onlar da elbet ölecektir ve cehennemle cezalandırılacaktır.Ama Allah’a tapanlar dünyada ne acı çekerlerse çeksinler öldüklerinde cennet ile ödüllendirilecektir ve bu en iyi ödüldür.İlluminati’ye sesleniyorum şeytan sadece sizi kötü emellerine alet eder.Dünyada şan şöhret ve para geçicidir ama cennet sonsuzdur.

 6. Julide says:

  Arkadaşlar bu olayların hepsi doğru..Yıllalar önce il basılan kart ikiz kuleler saldırısıdır.10 Yıl içinde diyer saldırıların kartları çıktı ve saldırılar başladı.İkiz kulereler yıkıldı ünlüler kontrol altına alındı tsunami Pengton yanıgını başkana saygısızlık daha neler neler….Her ülkeyi tek tek ele geçirdiler unutmayın sıra bizde!!!! İzlediğinize dikkat edin elbet ilimunati vardır.Sizi kontrol altına almasına sakın izin vermeyin lütfen ülkemizi ele geçirmelerine izin vermeyin arkadaşlar!!Unutmayın biz Şeytana değil Allaha tapıyoruz….

 7. aleyna says:

  İnanın bana şuan korkacak hiçbir şey yok. Ancak tedbirli olmak zorundayız. Çünkü tehlike büyük. Herkes uyanmak zorunda yoksa bu adamlar kendilerini daha fazla geliştirecek. İşte o zaman daha çok korkacağız. Şuan tam olarak sistemleşmiş olabilirler ama hala zayıflar. Eğer şimdi bir şeyler yapamazsak bir kaç yıl sonra elimizi kolumuzu bağlarlar. Bakın onlar her yerde olduklarını söylüyolar şuan her yerde değiller. Ama bir kaç yıl sonra her yeri kaplayacak kadar kalabalıklaşacaklar. Çünkü insanoğluna derler ya ağzına bir parmak bal çalarak istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. İşte bu da o durumlardan biri. Biliyorsunuzdur ki bir çok ünlü onlara para için hizmet etmektedir. Bazıları da kabullenmemekte ve bu uğurda bir ton tehdite uğramaktadır. Bilmiyorum diyen yalan söyler. Bundan 10 yıl önce kimsenin hiçbir olaydan haberi yoktu. Her şey gizli yürütülüyordu. Çünkü ortaya çıktıklarında neler olacağını bilmiyorlardı. İşte asıl plan burda başladı. İlk iş olarak insanları bunlara alıştırmalıydılar. O sıralar bunu engellemek için çok uğraşıldı. Yani gizli topluluklar o günün şartlarıyla bunlarla uğraştı. Fakat bunu başardılar. Artık herkesin her şeyden haberi var ve gayet doğal karşılanan bir olay olarak algılanıyorlar. Bu doğal bir olay değil. Onlar vahşiler. Vahşive ve insafsızca planları var. Bu grubun asıl üyeleri sadece 10 kişi , geri kalanı onların köpekleri. Ama sorsanız onlara daha fazla damarlarına basarsanız peşinize birilerini gönderebilirlermiş. Korkmayın gönderemezler. Çünkü konseydekiler onlara hizmet eden köpeklere pirinç tanesi kadar değer vermezler. Konsey üyelerinin onlara ihtihaçları yoktur. Hiçbir zaman da olmamıştır. Onlar kendilerini kandırmaktadırlar. Bugün onlardan biriyle konuştum. Bir Türk tü. Bana ne dedi biliyor musunuz.

  Aynen kopyalıyorum:
  İlluminati Şeytan’a tapmaz… İlluminati, bir mason topluluğudur. Masonluk bilgidir, ilimdir. Dünya, hatta dünya dışındakilerle bile iyi iletişim kurmak isterler. Bir tür Jedi Konseyi diyebiliriz. Onların da orduları vardır. Ayrıca dine karşı falan dadeğillerdir. Martin Luther’ı bilirsiniz. Örneğin o, İlluminati’nin üyelerindendi. Peki ne yaptı? Hristiyanlığın daha adaletli, daha iyi olmasını sağladı. Hatta bunun için bir mezhep çıkardı. Şunu bilin ki, İlluminati çoğu ülkeden daha barışçıl, daha onurlu, daha ahlaklıdır. Sübliminal mesaj diyorsunuz. Asla cinsel içerikli mesajlar vermeyiz. Özellikle de çocuklara. Sizce bizim dünyayı yönetmek gibi bir amacımız mı var? Zaten yönetiyoruz. Geleceğimizi garanti altına aldığımızı sanıyorsunuz, değil mi? Çocukların beyinlerine kötü şeyler yerleştirerek… Asla!!! Sakın böyle şeyler yazmayın bir daha. Henüz İlluminati’de bir çırak olmama rağmen sizin peşinize birilerini gönderebilirim. Biz her yerdeyiz. Oturduğunuz yerden kalkıp camdan aşağıya bakın. Aşağıdaki yürüyen, araba kullanan herhangi biri bizden olabilir. Size onları bulmanız için bir ipucu; Herkesle iyi geçinen biri. Aklınıza hemen birisi geldi, değil mi? Peki o kişi olduğundan emin misiniz? Tahminler yürütmeyin. Emin olmak için peşine de takılmayın. Yapabileceğiniz en iyi şey, bu konular hakkında konuşmayı bitirmek. Yoksa kendinizi hapiste bulabilirsiniz.

  İşte aynen böyle söyledi. Bunu bana bir türk söyledi daha doğrusu ona bir soru sordum. Yorumlarda konuşuyordum. İnanmayanlar söylesin linkini göndermeye hazırım. Umarım dikkate alırsınız.

 8. syber4tech says:

  Kombine felaketler kartinda Tokyo’da ki saat kulesi
  Ve onde duran 5 kisinin uzerindeki kiyafetler Olimpiyat
  Renklerinde kiyafetler var ve olimpiyatlarida buyuk ihtimalle Tokyo da olacak.Bunuda
  Aciklayin bakalim………..

 9. syber4tech says:

  Sunu da söyleyelim bunlarla allahin ne alakasi var yorumlara bak.Olaylara sadece komplo
  Teorisi olarak bakalim her yere din sokmayalim arkadaslar.Bunlarin dinle ilgisi yoktur sadece dunya uzerinde gucu elinde tutmak ve korumak isteyen ulkelerin oyunudur.Cunku bu sistem cokuyor ve yerine yenisini getirmek zorundalar
  .Bakiniz avrupa ekonomisi.

  • gökhan says:

   malesef kardeşim yanlış düşünüyorsun hemde allahla dinle çok alakası var çünkü bunlar bütün peygamberlerin haber verdiği deccal dir bizi asıl ilgilendiren imanımızdır dinimizdir onların isediğide bu zaten dinsiz inançsız bi toplum oluşturmak biz bu tehlikeyi ülkemize yönelik görmeye devam ettikçe hiçbirşey elde edemeyiz onların amacı ülkeler değil bizim öyle düşünmemizi istiyorlar ki yanı başımızda müslümanlar can verirken biz sessiz kalaım diye toptan müslümanları yada yahudileri hıritiyanları kaşıralına alamazlar onun için ülke ülke yayılyorlar ideolojilerini

 10. bilgiler için sağol…

 11. Nisa Demirbaş says:

  bizim yapabilecek hiç bir şeyimiz yok mu :(

  • admin says:

   Bizim geçmiş için yapacak bir şeyimiz yok artık. Ama bundan sonrası için var. Her millet kendi çıkarları için çalışır. Onlar da kendi çıkarları için çalışıyorlar. Bizim yapmamız gereken onlara bu fırsatı vermemek. Bunun için ise daha çok çalışmamız gerekir. Daha çok okumak, daha çok bilgi sahibi olmak gerekir. Birlikte, dayanışma içinde yaşamamız gerekir. Eğer biz birbirimizi korur, birbirimize destek olursak onlar da bize karşı savunmasız olurlar. Bu yüzden onların amaçları hep bizleri parçalamak oldu. Bizim birbirimizi şu millet, bu millet diye ayırmadan ortak dinimiz üzerinde sımsıkı birbirimize sarılmak, bizim yapabileceğim en iyi şeydir.

 12. arkadaşlarına anlat, hayatına çeki düzen ver.. Oku öğren ve öğrendiklerini başkasına öğret.. Eğer bunu doğru düzgün yapabilirsen yapacak hiçbir şey kalmaz dünya eski haline döner

 13. Gülay Sarıoğlu says:

  KARTLAR OLACAK OLAYLARI GÖSTERİYOR OKUYUN

 14. hicr 15-99 says:

  Ayeti kerimedir” kiyamet saati yaklastiginda biz onlari bir araya toplariz.” Kisacasi sonlari yakin..hd.

 15. Efe Ozyay says:

  en son da 3. Dünya Savaşı

 16. Bunların hiç birisi gerçek değil yeni oluşan olaylara göre kartlar güncelleniyor.

 17. Yasin Dinç 1995 yılında piyasaya sürülmüş kartlar bunlar. Güncelleme olayı vs yok.

 18. İsmet Karataş Ben bu kartları 1 sene önce okudum ve Arap Baharı ve Ortadoğu
  kartı yoktu ne zamanki bu olaylar çıktı bu kart çıktı. Zaten yalan bu kartlar

 19. Yasin Dinç kardeşim bu kartlar deste şeklinde yıllar öncesinde bir oyun olarak çıkarıldı. Futbol kartları gibi düşün. Yeni birşey değil yani. Sanırım 200 küsür kart vardı.

 20. İsmet Karataş Yani diyorsun bu kartların hepsi geleceği gösteriyor.

 21. Yasin Dinç öyle birşey söylemiyorum. "oluşan olaylara göre kartlar güncelleniyor" cümlene itiraz ettim. Bu kartlar yıllar öncesinde vardı, değiştirilmedi. Bunun yanında kartlardan bazılarının günümüzde gerçekleşmiş olması çok tesadüf.

 22. Yasin Caymaz says:

  Arkadaşlar dünyanın bu güçler tarafından yönetildiği çok açık.Gözlerinizi açın artık kapitalizme ayak uydurdukça sizde bu düzenin bir parçasısınız.Gereksiz alışverişi bırakın ihtiyacınız olmayan şeyler almayın,kredi kartı kullanmayın,televizyon izlemeyin.Yapabileceğiniz en basit şeyler bunlar.Sizin ilginizi çekecek olan şeyleri kendileri belirliyorlar ve bunu da televizyonla yapıyorlar.Uyanın artık dünyaya niye geldiğinizi unutmayın.

 23. aliveli says:

  siz şimdi bunları biliyorsunuz ? bu adamlar bunları bilenleri bunlara karşı çıkanları öldürmüyorlar mı ? peki siz bu gücü nereden alıp kime sığınarak yapıyorsunuz ? bu adamlar sizin paylaştıklarınızı görerek bu siteleri nasıl kapatmıyor? kafam karışık

  • admin says:

   Biz korksak böyle şeyler paylaşabilir miydik? Neye inanıyorsak, inandığımızı paylaşıyoruz. Onlar bizim gibi küçük oluşumlarla uğraşmazlar merak etmeyin.

 24. hasan says:

  yeni gerçekleşen olaylardan birisi kayıp şehir bulunacak falan deniyor mısırda yeni kalıntıtlar ve yeni kayıp şehir bulundu dün de uzaylıların olduğunuda dair habertürkte program yapıldı galiba bu çalışma yoğun şeilde başlatıldı türkiyede bile konşuyor komutanlar demekki bu komutanlarda illuminatinin adamları şu an içerideki Yahudiler büyük ihitmalle hemen hemen hepsi bitti sayılır… bitmeyen tek şey 3. dünya savaşı gibi duruyor şu anda yeni bulunun anatik şehir http://fotogaleri.haberler.com/misir-da-tarihin-seyrini-degistirecek-kesif/ heracleion yazın googleye bulursunuz zaten…

 25. Fırat Erdoğan says:

  Bunlar kim ki ALLLAH C.C bizimle ve bunlar hiç bi şey yapamaz ..

 26. burcak says:

  ne alakası var ya of bilinç altınız etkileniyor bundan ödünüz bokunuza karışıyor. Tamam abi güçlü bunlar, para medya akıl kontrolü herşey ellerinde ama Allah da dininin yok olmasına izin vermez. Biraz Peygamberimizin hayatını okuyun, o zamanlar da vardı bunlar ama Allah hep bir şekilde alt etti onları. Besmele çekip Allah’a sığının, o sizi korur.

 27. Ömer Faruk Büyükeken says:

  kardeşim adamlar yapıyor işte çalışıyorlar ve başarıyorlar bizde salak gibi izliyoruz

 28. olay bizden çıktı bilader hepimiz bunlardan fazlasıyla etkilendik farkında olmasakda hapimiz fazlasıyla günahkarız.iyisimi doğacak çocuğunuza onlar aşılamadan siz aşılayın medyadan uzak tutun sosyal paylaşım sitelerinin zararlarını anlatın sizde eğer bu tür şeylere üyeyseniz vazgeçin ve kalan ömrünüzü doğal yaşayın Allah C.C yolundan şaşmayın unutmayın medya nefsinizin en büyük düşmanıdır ona yenilmeyin.

 29. ceren says:

  Biz insanlik korelmis inanclarimizla zaten kendimizi ele verdik.yapilacaklar dogrudur,yeni bir dunya duzeni planlanmis hatta kurulmustur.butun hamleler son asamalarini yapmaktadir.12 aralikta 2012 de dunya zaten yeni bir boyuta gecmistir(maya alameti).dunyanin istedigi budur,kurgusu budur.hem dinlere inaniyor hem kiyametten kurtulmanin yollarini ariyorsunuz.2 seneye kalmadan ulkede ic savas koruklenecek.adamlarin hedefi zaten ortadogu.cekilin koltuklariniza izeleyin tvlarinizi,ellerinizden dusurmeyin android telefonlarinizi.yakinda fi listine donustugumuzde birebir yasayacaksiniz gercekleri.durdurulamaz dunyanin yeni duzeni.budur.

 30. ceren says:

  Daha neye inandiklarini bilmeyen insanlarla dolmus etrafimiz.kiyamet alamettir.muslumanlar, kitapta 2023te kiyametin ilk adiminin atilacagi sifresi verilmistir.

 31. İsmet Karataş ama yukarıda 400 tane kart oldugusöyleniyor

 32. Ferhat Çınaroglu evet yukarıda bulunanlar sadece bazıları. https://usahitman.com/eicgc/ şu linke tıklayarak diğer kartlarıda görebilirsiniz. Bu kartlar hali hazırda belli bir ücrete satılmaktadır.

 33. mete kumyol says:

  Bu siyasi doğruluk kartında ki karakterler Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan değil mi?

  • admin says:

   Hayır kardeşim :)

   • mete kumyol says:

    :) kim olduklarını biliyormusun? Google a Abdullah Gül yazınca çıkan fotoğraflarına bakın ve solda ki karakterin kulak yapısına, çene ve ağızına ayrıca saçlarına …
    Recep Tayyip Erdoğanın özellikle kızdığınında kaşlarının biçimi inceleyin,saçları ve bıyıkları… Bire bir çizim beklemeyin , Obama kartını ve orada ki karakterin çizimini dikkate alınız.. Saygılar

    • admin says:

     Kardeş eğer Gül yada Erdoğan olsaydı, Bill Clinton, Hillary Clinton gibi onlarında isimlerini yazarlardı. Tabi benzetebilirsin. Ben de farklı kişilere benzetmedim değil. Kimse geleceği bilemez fakat kartların ileri yıllarda oluşan olaylar ile örtüşmesi, bu kartların bir “kart oyunu”ndan daha fazla özelliklere sahip olduğunu gösteriyor.

 34. Anon says:

  Kartlar olaylar olduktan sonra yapılmıştır daha önceden varmış gibi gösterilmesinin amacı insanları korkutmak ve öğrenilmiş çaresizliğe itmektir.

 35. alp says:

  dikkat ediniz SOL gösterip SAĞ vurmasınalr :D

 36. Tuba Yigit says:

  Rabbim bizleri korusun

Konu ile ilgili Yorumunu Yaz

*